baarebil

Ny bårebil til Anitas Begravelsesbyrå

Anitas Blomster og Begravelsesbyrå har fått ny bårebil. Dette er den åttende bårebilen vi har i bruk. Den er den eneste i Norge i sitt slag med typegodkjenning. Bilen er en SSangYoung Rodius. Bilen er levert av Andslimoen Bil i Målselv.
butikk1
Anita's Blomster og begravelsesbyrå AS er en bedrift som dekker kommunene Salangen, Lavangen, Gratangen og Bardu. Virksomheten startet opp i 1986 og nyter nå stor tillit i område. Ekteparet Anita og Ivar Fjeldstad driver i dag bedriften fra Sjøvegan. I september måned åpnet vi avdelingskontor for begravelsesbyrået i butikken Sikke Blomster AS på Setermoen i Bardu kommune.
samtalerommet
De aller fleste konferansene med pårørende blir fortsatt foretatt på kontoret, men det er et stadig økende ønske fra de pårørende om at konferansen blir foretatt i hjemmet.
Byrået er medlem av BFN - Begravelsesbyråenes Forum - Norge.